WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger dla Java

Wysyłaj darmowe wiadomości tekstowe ze swojej Nokii S40 poprzez WhatsAppa

WhatsApp Messenger pozwoli ci na wysyłanie darmowych wiadomości tekstowych poprzez Internet, oszczędzając tym samym koszty wysyłki SMS-ów.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Pozwala wysyłać darmowe wiadomości tekstowe
  • Działa zarówno spod Wi-Fi jak i podczas transmisji 3G
  • Bardzo łatwy do konfiguracji i używania
  • Pozwala na dzielenie się zdjęciami i plikami wideo

Wady

  • Działa tylko, jeśli druga osoba ma zainstalowaną aplikację WhatsAppa
  • Brak możliwości dzielenia się swoją lokalizacją
  • Brak rozmów grupowych

Dobry
7

WhatsApp Messenger pozwoli ci na wysyłanie darmowych wiadomości tekstowych poprzez Internet, oszczędzając tym samym koszty wysyłki SMS-ów.

Co takiego potrafi WhatsApp?

Możesz wykorzystać WhatsApp Messengera do wysyłania wiadomości poprzez sieć Wi-Fi lub 3G do dowolnej osoby, która ma zainstalowaną tę aplikację na swoim telefonie. Recenzowana wersja została zaprojektowana dla urządzeń Nokii opartych na interfejsie S40, ale WhatsApp działa praktycznie na każdej mobilnej platformie iPhone, Android, BlackBerry, itd.), tak więc możesz wysyłać wiadomości do każdej osoby, która posiada dowolną wersję WhatsApp Messengera.

WhatsApp Messenger daje ci również inne przydatne możliwości poza wysyłaniem wiadomości tekstowych. Do takiej wiadomości możesz załączyć zdjęcie (zrobione właśnie wbudowanym aparatem lub wybrane z dysku), notatkę głosową, wideo, a nawet wizytówkę kontaktu.

Funkcje WhatsApp Messengera są ograniczone w porównaniu do innych wersji tej aplikacji na bardziej zaawansowane telefony, gdyż nie posiada on m.in. funkcji rozmów grupowych i opcji wysyłania swojej aktualnej lokalizacji.

Łatwy w użyciu

Konfiguracja WhatsApp Messengera jak i korzystanie z niego jest bardzo proste, dzięki prostemu interfejsowi. Okno czatu jest atrakcyjne i pozwala skupić się na odbieraniu wiadomości. Dodatkowo wyświetla on również historię konwersacji w formie liniowej. Wystarczy zatem wpisać tekst i nacisnąć przycisk Wyślij, aby przesłać swoją wiadomość.

Opcja zaoszczędzenia pieniędzy

Chociaż brakuje to kilku funkcji, które posiadają wersje aplikacji dla bardziej zaawansowanych telefonów, to WhatsApp Messenger jest świetną okazją do zaoszczędzenia pieniędzy na opłatach za wysyłanie tradycyjnych SMS-ów ze swojej Nokii S40.


Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na java

WhatsApp Messenger

Download

WhatsApp Messenger (Nokia Series 40) 2.11.75

Opinie użytkowników o WhatsApp Messenger

Sponsorowany×